background

ČT 8.3./20.30/LUBOŠ POSPÍŠIL & TRIO - koncert/vstup250/vstupenky v prodeji

„Se svým naléhavým přednesem nemá u nás mezi zpěváky konkurenci,“ psalo se v recenzích na nedávný albový komplet Luboše Pospíšila Route 66.

Do kladenského klubu Dundee Jam přijede tentokrát s triem skvělých muzikantů - kapelníkem své doprovodné kapely 5P, klávesistou a kytaristou Ondřejem Fenclem (též Vl. Merta, Jan Hrubý, Schodiště, Hromosvod…), baskytaristou Martinem Štecem (ex-Vltava, Ivan Hlas, M. Rottrová). "Jako řidič, strážný anděl a překvapení s námi jezdí ještě loutkoherec a bubeníček Míša Hnátek, který si do kufru přibalí bonga a přidává se k nám, aby to ještě líp šlapalo... takže jsme vlastně spíš kvartet…", upřesňuje kapelník Ondřej Fencl.

http://www.lubospospisil.cz/  

ÚT 20.3./LUBOŠ ANDRŠT & ENERGIT - koncert/vstup250/vstupenky v prodeji   

V současné době hraje Energit ve složení Luboš Andršt (kytara), Jan Holeček (zpěv, varhany Hammond), Vladimír "Guma" Kulhánek (baskytara) a Jiří Zelenka (bicí). Andršt se sice obklopil jinými muzikanty než v sedmdesátých letech, album přesto osluvuje jak pamětníky, tak i nové posluchače, kteří dosud neměli možnost se s tvorbou Energitu seznámit.

Luboš Andršt & Energit jsou na domácí (nejen) bluesrockové scéně skutečným pojmem a známkou prvotřídní kvality. O to víc politováníhodný je fakt, že jejich připravovaný debut v roce 1973 poslalo tehdejší „komunistické vedení Supraphonu“ místo vydání k ledu. V loňském roce, více než čtyřicet let poté se album dočkalo svého znovuvzkříšení! Jako skvělá vzpomínka – a také jako pocta předčasně odešlému baskytaristovi Vladimírovi Padrůňkovi – vyšla 7.4.2017 aktuální verze skladeb, se zachováním hudebního ducha té doby pod názvem Time's Arrow.

Ač pod hlavičkou Energitu, deska "Time’s Arrow" je hlavně sólovým počinem Luboše Andršta…

http://www.lubosandrst.cz/cs/biografie/kapely/energit.html

http://www.energit-band.com/

                                                             Facebook Dundee Jam
wifi
Majak
AServisPC - Nejlevnější servis počítačů Kladno
kladno
kofola
Copyright © 2013 by "Aleš Stárek"   •   All Rights reserved   •  webdesign © mizim2013
Další Akce
Program
Program
Předchozí Akce
Dnes je