background

7.2./20.30/VANUA2 : rytmika legendárního Blue Effectu – základ nové kapely/vstup200/vstupenky v prodeji

Základ Hladíkova Blue Effectu pokračuje jako Vanua 2. 

„Na tuzemské hudební scéně se zjevilo nové jméno, které má našlápnuto mezi špičky.“ MF DNES

„Skvělý „sealovský“ hlas zpěváka Yannicka, hudba plná energie a plného zápalu, vynikající hráčské schopnosti všech členů.“ Novinky.cz

„Silný vokál, který podrží zkušená kapela. Jejich sound je světový.“ Deník

Rytmika legendárního Blue Effectu, bubeník Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha a klávesista Vít Beneš, který se v sestavě kapely Radima Hladíka rovněž objevil. To je základ nové české kapely Vanua 2. Trojici muzikantů doplnil kytarista a zpěvák se „sealovským“ hlasem Yannick Tevi, pocházející z ostrova Vanuatu a kytarista Jan Ponocný (Meky Žbirka). Společně se poprvé představí v Kladně. Ve středu 7. února zahrají v klubu Dundee Jam.

YouTube link: https://youtu.be/m__ICRkuDCg  a  https://youtu.be/tq7ipWRQ9ng

Pětice muzikantů, která osciluje mezi popem a rockem s kořeny ve world music, měla na podzim premiéru na vyprodaném koncertě v pražské Malostranské Besedě. Od té doby se jim kalendář zaplnil klubovými a festivalovými termíny a hudební recenzenti o nich hovoří jako o velkém objevu. Návaznost kapely na Blue Effect stvrzuje i to, že se o ni manažersky stará Zlata Hladíková, manželka Radima Hladíka. „Kdo má rádi pop šmrncnutý world music a hlavně hlas, ze kterého leze mráz po zádech, určitě si je přijďte poslechnout,“ láká na koncert Zlata Hladíková.

Facebook: https://www.facebook.com/vanua2music

Web: www.vanua2.com Facebook Dundee Jam
wifi
Majak
AServisPC - Nejlevnější servis počítačů Kladno
kladno
kofola
Copyright © 2013 by "Aleš Stárek"   •   All Rights reserved   •  webdesign © mizim2013
Předchozí Akce Další Akce
Program
Program
Dnes je