Program

VSTUPENKY V PRODEJI : DUNDEE JAM + INFOCENTRUM KLADNO + ONLINE GOOUT ZDE !

Rezervace vstupenek : t.312242827 (po 17h), 603242645, info@dundeejam.cz

Akustické trio Prokop-Andršt-Hrubý, hrálo od roku 1987 jako volné sdružení tří významných osobností české hudební scény. Vzhledem k smutné ztrátě, úmrtí Luboše Andršta, pokračuje sdružení s novým členem Pavlem Marcelem.


Obnovené trio pokračuje s akustickou komorní formací napříč žánry a v úzkém kontaktu s publikem v menších klubech, což je zcela jiný projekt než účinkování obou pánů ve skupině Michal Prokop a Framus Five. Ve spolupráci s kytaristou Pavlem Marcelem vytvořili nový projekt, který volně navazuje na činnost tria Prokop-Andršt-Hrubý samozřejmě v poněkud odlišné formě. Nepůjde tedy rozhodně o akustickou verzi programu Framus Five, nýbrž o zcela samostatný program, i když pochopitelně i zde zazní známé písně Michala Prokopa, ovšem v jiných verzích, tak jak tomu bývalo i v minulých letech.


Složení: Michal Prokop (zpěv, kytara), Jan Hrubý (hosle), Pavel Marcel (kytara)

Lukáš Pavlásek, Jiří Jakima, Vojtěch Záveský alias Vojtaano


„Stand-up comedy show“ známá z HBO i z ČT vychází z tradice amerických barů, kde se bavič na pódiu postaví před publikum a zkouší pobavit improvizovanými scénkami, vtipy či zpěvem...

 A teď malý kvíz: Co je to "Dundee Jam"?
a) Město ve Skotsku, kde vyrábí hlavně džem
b) Pokračování Krokodýla Dundee, kde jí jen Jam (čti "džem")
C) Ten nejlepší klub v Kladně, kde bude opět Na Stojáka
Ten kdo si myslí C, tak si myslí správně a může si vybrat z vystoupení v 18:00 nebo 21:00 hodin. Těší se na Vás Lukáš Pavlásek, Jiří Jakima a Vojtěch Záveský!


Přijďtě ochutnat  atmosféru výjimečného představení se spoustou nových scének, tato tři jména jsou jistě zárukou skvělé zábavy.

PŘIPRAVUJEME :

JESSE BALLARD(USA)

JOE KUČERA(DE)

JAN HRUBÝ(CZ)

Dundee Jam 

16.6. 2022 od 20.00

vstupenky:

350Kč bar, 380Kč goout