Program

Z důvodu nařízení vlády ČR jsou přeloženy následující akce, vaše vstupenky si prosím ponechejte, zůstávají platné.


13.1. 2021 Dundee Jam Kladno

MICHAL PROKOP TRIO


17.3. 2021 Dundee Jam Kladno

VLTAVA


23.3. 2021 Městské divadlo Kladno

DAN BÁRTA&ILLUSTRATOSPHERE

 

13.4. 2021 Dundee Jam Kladno

NEŘEŽ


25.5. 2021 Městské divadlo Kladno

RADŮZA 


7.10. 2021 Městské divadlo Kladno

BRATŘI EBENOVÉ


Děkujeme za pochopení, zachovejte nám přízeň. Přijďte na drink i menu z naší nabídky, jen co pro Vás budeme mít otevřeno.

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacet let!

Aktuálně skupina představuje v obměněné sestavě s mezinárodně uznávaným bubeníkem Martinem Valihorou dlouho očekávané páté řadové album "Kráska a zvířený prach".

Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako předskokanka slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.

AKTUÁLNĚ

LISTOPAD 2020

Vltava, NOVÝ TERMÍN 17.3. 2021

Dundee Jam

ONLINE VSTUPENKY

PROSINEC 2020

Tomáš Kočko & Orchestr, PŘIPRAVUJEME NOVÝ TERMÍN

Dundee Jam

ONLINE VSTUPENKY

Bratři Ebenové - NOVÝ TERMÍN 7.10. 2021

Městské divadlo Kladno

ONLINE VSTUPENKY

V případě, že vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit do 2. prosince 2020. Pro vrácení kontaktujte paní Pavlu Neustupovou v Městském informačním centru na lince 312 604 543 či na e-mailové adrese pavla.neustupova@mestokladno.cz . Omlouváme se za případné komplikace.

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-NE        ZAVŘENO

z důvodu nařízení vlády

Copyright © holky z Time2grow.cz

Výsledky hledání Webové výsledky s odkazy na podst

Děkujeme našim partnerům.